Strona główna

Drzwi automatyczne

Witamy na naszej stronie internetowej poświęconej automatyce do drzwi!

Od rozpoczęcia działalności firmy w 2005 r. przykładamy szczególną uwagę do profesjonalizmu naszych usług i jakości sprzedawanych produktów. Potwierdzeniem tego jest przede wszystkim dynamiczny rozwój, od jednoosobowej firmy do przedsiębiorstwa o przychodach w wysokości kilku milionów złotych rocznie.

Prawidłowo skonstruowane zasady polityki jakości w naszej firmie wpływają na pozytywne relacje z Klientami już od pierwszego kontaktu. Zapewniamy najlepszą jakość w zakresie kompleksowości i przejrzystości ofert, doradztwa, dostawy i montażu urządzeń oraz obsługi posprzedażnej. Cenimy czas Klientów, dlatego skupiamy naszą uwagę, aby w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na złożone zapytania oraz przede wszystkim zapewnić sprawny serwis.

Zapewniamy sprawny serwis drzwi automatycznych. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony magazyn części zapasowych, co pozwala do minimum skrócić czas naprawy. W przypadku podpisania umowy serwisowej gwarantujemy usunięcie awarii w ciągu 36 godzin od otrzymania wezwania!

Oferta naszej firmy obejmuje:

Instalację drzwi oraz serwisy wykonujemy przede wszystkim w promieniu 150 km od Leszna oraz 150 km od Krakowa. Zasięg działalności obejmuje m.in. miasta: Leszno, Poznań, Wrocław, Zielonga Góra, Kalisz, Legnica, Kraków, Katowice, Tarnów, Częstochowa, Nowy Sącz. Jak pokazuje poniższa mapka, prace instalacyjne prowadziliśmy prawie w całej Polsce.

zasięg drzwi automatyczne
Miejsca naszych realizacji